balance-logo

Fuarlar

Dünya Fuarlarına Katılacak İşadamları İçin
Eksiksiz Turlar

Yurtdışı fuarları, AB sürecindeki Türkiye’de varolan sektörlerin gelişimi için kaçınılmaz bir fırsattır. Her yıl uluslararası platformda düzenlenen yüzlerce fuar, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen çok sayıda firma ve iş adamının buluşma noktasıdır.

İthalat-ihracat, teknolojik gelişmeler, yeni pazar arayışları, yatırımcılar ve iş ortaklıkları açısından büyük önem taşıyan fuarlar , son yıllarda Türk işadamlarının da yoğun ilgisiyle karşı karşıyadır.

Bu nedenle, varolan seyahat acentaları ya da organizasyon firmalarının ‘fuarcılık’ konusunuayrı bir departman olarak ele almamaları bu alanda ciddi çalışmaların yapılamamasına neden olmuştur.

Miragefuar departmanı olarak;dünya fuarlarına katılacak işadamları için özel olarak hazırlayacağımız fuar turlarımızda eksiksiz hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Fuar Öncesi Hizmetler

Mirage , fuar öncesi hizmetler kapsamında her yıl; uluslararası fuarların tarih ve sektörel dağılımlarını ayrıca uluslararası düzeydeki büyüklüğünüve önemini gösteren ‘dünya fuarları listesi’ hazırlamaktadır.

Mirage , fuar turlarına katılmak isteyen kurum, kuruluş ve münferit olarak iştirak edeceklerin talepleri doğrultusunda fuarların içeriğine ilişkin birebir ‘BİLGİLENDİRME GÖRÜŞMELERİ’ düzenlemektedir.

Mirage , fuara katılmak isteyenlere yönelik özel fuar turları organize ederek, gruplara özel tur fiyatları belirleyecektir. Ayrıca fuarlara münferit olarak katılmak isteyenler için de uçak, otel rezervasyonları, vize işlemleri ve rehberlik hizmeti sağlanmaktadır.

Fuar Süresince Verilecek Hizmetler

Mirage, katılımcıların fuar yerine gidiş-dönüş uçak biletlerini temin etmekte; ayrıca katılımcıların talepleri doğrultusunda fuarın yapıldığı yerdeki her türlü ulaşım ve transfer organizasyonunu yapmaktadır.

Mirage, fuarın yapıldığı bölgeye yakın, her türlü konaklama imkanını alternatifleriyle katılımcıların isteklerine göre belirleyecektir. Otelrezervasyonları, gidiş tarihinden en az 1 ay önce yapılmaktadır.

Mirage, katılımcıların fuarda kalacakları süre boyunca, fuarın yapıldığı bölgeyi tanıyan rehberler görevlendirecektir. Katılımcının talebi doğrultusunda rehberle birlikte olası iş görüşmeleri için konusunda uzman bir tercüman sağlanmaktadır.

Katılımcıların fuar dışında kalan zamanlarını değerlendirmeleri için, gidilecek yerin özelliklerine göre önceden belirlenen alternatif gezi programları (kültür gezileri, alışveriş merkezleri, özel akşam yemekleri, panaromik şehir turları, eğlenceler) hazırlanmaktadır.